06-03-2020
IMPREZY KYNOLOGICZNE NA ROK 2020

 

IMPREZY KYNOLOGICZNE NA ROK 2020

 

Lp.

Impreza, data, miejsce

Ceny , terminy, obsada 

1.

24.05.2020 Testy Hodowlane dla Posokowców,

Regionalna Ocena Użytkowości Łowieckiej dla Posokowców Osada Leśna Gaj koło/ Zblewa, KŁ Sokół nr 7

 ODWOŁANE

 

Liczba miejsc ograniczona

Testy

Członkowie PZŁ     50,-

Pozostali              100,-

Ocena

Członkowie PZŁ     100,-

Pozostali               120,-

Zgłoszenia do 15.05.2020

Obsada sędziowska:

 

2.

05.09.2020 Krajowa Ocena Użytkowości Łowieckiej dla Tropowców Osada Leśna Gaj koło/Zblewa KŁ Sokół nr 7

 Zaproszenie

 

 

 

Liczba miejsc ograniczona

Członkowie PZŁ    100,-

Pozostali              120,-

Zgłoszenia do 28.08.2020

Obsada sędziowska:

Aleksander Skrzyński

Sylwester Tułodziecki

Witold Tęgowski

3.

 

 

 

 

 

19.09.2020Testy Hodowlane dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Malenin, KŁ Szarak Tczew

Zaproszenie

Członkowie PZŁ    100,-

Pozostali              150,-

Zgłoszenia do11.09.2020

Obsada sędziowska:

 Anna Jedlińska

Janusz Jedliński

Stanisław Ginter

4.

03.10.2020Testy Hodowlane dla Polskiego Spaniela Myśliwskiego

Cis  koło/Zblewa, KŁ Knieja

 Zaproszenie

 

 

Członkowie PZŁ    100,-

Pozostali              150,-

Zgłoszenia do 10.10.2020

Obsada sędziowska:

Anna Jedlińska

Janusz Jedliński

Stanisław Ginter

5.

04.10.2020 Regionalna Ocena Użytkowości Myśliwskiej dla Polskiego Spaniela Myśliwskiego

Cis  koło/Zblewa, KŁ Knieja

 Zaproszenie

Członkowie PZŁ     50,-

Pozostali              100,-

Zgłoszenia do 10.10.2020

Obsada sędziowska:

Andrzej Czesnowski

Anna Jedlińska

Janusz Jedliński

Stanisław Ginter

6.

21.11.2020 Regionalna Ocena Pracy Dzikarzy w Warunkach Naturalnych – Gniewino WKŁ Sokół 271

ODWOŁANE !!!

21.11.2020 Regionalna Ocena Pracy Tropowców i Posokowców w Warunkach Naturalnych – Gniewino WKŁ Sokół 271

ODWOŁANE !!!

 

Liczba miejsc ograniczona

Członkowie PZŁ    100,-

Pozostali              150,-

Zgłoszenia do 06.11.2020

Obsada sędziowska:

Aleksander Skrzyński

Waldemar Paszkowski

Piotr Gołaszewski

Donat Pierożyński

Paweł Bednarczyk

Andrzej Czesnowski